Aktualności otagowane: konkurs

Organizatorami konkursu są Starostwo Powiatowe w Ełku, Urząd Miejski w Ełku, , Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ełku.

Galeria zdjęć z gali wręczenia nagród w I Międzynarodowym Konkursie Literackim im. S.Lenza.

Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości po oficjalnym rozstrzygnięciu konkursu w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej.

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.
Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50 000 książek!